Prowadzenie profili Social Media

Social Media, czy też brzmiące bardziej swojsko – Media Społecznościowe – od dobrych 20 lat wrosły w codzienność życia Polaków. Trzeba jednak pamiętać, że Facebook, Instagram, Twitter czy LinkedIn to już nie tylko kanały do wymiany poglądów ze znajomymi.

To nieograniczony wachlarz możliwości bezpośredniego dotarcia z Twoim produktem, usługą lub przesłaniem do określonej grupy odbiorców.

Chcesz sprzedawać? Musisz pokazać, że istniejesz. Dopóki nikt o Tobie się nie dowie, to co oferujesz ma wartość tylko i wyłącznie dla Ciebie. Dlatego Social Media to kanał dzięki, któremu twoje idee mają szansę realnie zaistnieć.

Kampanie, jak i obsługę fanpage’a, prowadzimy odpowiedzialnie, skupiając się zorganizowanym i zamierzonym wzroście wartości kanału. Naturalnie konsultujemy plan i publikowane posty w social media.

Zanim jednak przejdziemy do realizacji, omówimy z Tobą rodzaj i zakres usług jakich rzeczywiście potrzebujesz. Poznamy Twoją ofertę, cele, określimy grupę docelową. Dopiero potem zaplanujemy i osiągniemy cele.

Przykładowe cenniki

Facebook

od 399 zł netto

Zamów
Instagram

od 599 zł netto

Zamów
LinkedIn

od 799 zł netto

Zamów
Individual

od 999 zł netto

Zamów
pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish