Strony www

Tworzymy nowoczesne i skuteczne strony internetowe

Strona www to przestrzeń w Internecie, dzięki której firma może być zauważona i zapamiętana. To także centrum (a także początek i koniec) wszelkich działań w obszarze marketingu internetowego. Jest to zarówno źródło treści, które firma chce udostępniać potencjalnym klientom, jak i cel podróży tych Klientów, którzy gotowi są nawiązać współpracę.

Kompleksowe projektowanie, tworzenie oraz administrowanie stron internetowych to coś czym zajmujemy się już od wielu lat na terenie Warszawy, Białegostoku i Siedlec.
W naszej pracy łączymy doświadczenie marketingowe oraz programistyczne. To dlatego serwisy internetowe wykonane przez nas skutecznie zarabiają i kreują wizerunek swoich właścicieli. Jako agencja interaktywna uważamy, że nasze strony mają być przede wszystkim skuteczne.

Open source i własne rozwiązania

Projektując strony internetowe dla naszych Klientów często korzystamy z rozwiązań open source takich jak WordPress czy Woocommerce. Są to systemy do zarządzania treścią, tzw. CMS (z ang. Content Management System), które znacząco ułatwiają zamieszczanie nowych tekstów i multimediów. Dzięki nim, użytkownik końcowy nie musi być programistą by sprawnie zarządzać stroną.

Co więcej, z tych rozwiązań korzystają miliony użytkowników, którzy stale pracują nad doskonaleniem oprogramowania. A gruntownie przetestowany i bezpieczny CMS to świetny „kręgosłup” dla witryny. Nieprawdaż?

Reszta to już nasza działka. Design, funkcjonalności, rozwój, SEO, integracje. A do tego najlepsze praktyki w uzyskaniu efektu synergii stworzonej przez nas strony z innymi narzędziami digital marketingu.

Optymalizacja SEO

Stworzenie strony internetowej to zdecydowanie więcej niż zaprojektowanie estetycznej i zachęcającej grafiki. Skuteczna witryna powinna przede wszystkim dać się znaleźć w internecie. Użytkownicy powinni swobodnie sie po niej poruszać oraz sprawnie wyszukiwać interesujące ich informacje. Wysokiej jakości strona powinna łączyć te cechy.

Tworzone przez nas strony internetowe są zbudowane tak, aby ich pozycjonowanie nie generowało dodatkowego nakładu pracy a zachowanie użytkowników ukierunkowane było na możliwie szybkie osiąganie celów firmy. Oznacza to, że treści, które w nich zamieszczamy są wartościowe dla odwiedzających.

Klient jest najważniejszy

Tworzenie stron internetowych zawsze rozpoczynamy od poznania celów klienta. Jesteśmy po to by ułatwiać ich osiąganie oraz budować dodatkową wartość dla firmy. Każda strona to kapitał, który ma procentować. Nie lubimy marnować czasu naszych Klientów, więc w możliwie krótkim czasie staramy się przedstawić ramy czasowe oraz budżet, by szybko przejść do realizacji zadań.

Responsywny design

Wszystkie witryny, które powstają w naszej agencji interaktywnej, z założenia posiadają responsywny Design. Co to oznacza? Oznacza to, że dynamicznie dostosowują się do wielkości ekranu, na którym są wyświetlane. A zatem każda stworzona przez nas strona przygotowana jest tak, aby wyświetlić się poprawnie (i atrakcyjnie 🙂 ) zarówno na urządzeniach mobilnych, takich jak telefony komórkowe czy tablety, jak też na ekranach komputerów, w wersji pełnoekranowej.

Dla nas jest to standard. Dziś każdy korzysta z urządzeń mobilnych i naturalnie oczekuje, że dotrze do informacji już chwilę po tym jak postanowi je odnaleźć. Nie wyobrażamy sobie więc sytuacji, w której użytkownik byłby zmuszony skorzystać z komputera by przeczytać coś na stronie stworzonej przez nas. Dlaczego? Bo najzwyczajniej, nie skorzysta z naszej strony.

Dodatkowo warto pamiętać o tym, że responsywne strony internetowe zdecydowanie lepiej pozycjonują się w wyszukiwarce Google. Wynika to z polityki równego dostępu do informacji prowadzonej przez Google, a przede wszystkim z tego, że mechanizm wyszukiwania uwzględnia i promuje tę cechę. Trudno z tym dyskutować, skoro 90% użytkowników internetu korzysta z tej wyszukiwarki.

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish